Školní stravování

Školní stravován

Celodenní stravování děti 3-6 let 37,- Kč
Celodenní stravování děti 7 let 40,- Kč

Strávníci, kteří dosáhnou ve školním roce 2018/2019 věku 7 let je stanovena vyšší cena s ohledem na větší porce /vyhl. 107/2005 Sb./ Jsou to děti narozené od 1.9.2011 do 31.8.2012.

Stravné lze hradit prostřednictvím účtu č. 282498627/0300

Zálohově na danný měsíc 22x37,- Kč 814,- děti 3-6 let
Zálohově na danný měsíc 22x40,- Kč 880,- děti 7 let

Částka je splatná do 15. dne v danném měsíci.

Vyúčtování stravného se provádí na konci školního roku. Přeplatky se vrací na účet rodičům.

Školné /úplata za předškolní vzdělávání/ lze hradit prostřednictvím účtu č. 250016590/0300

Částka pro školní rok 2018/2019 činí 650,- Kč a je splatná do 15.dne v danném měsíci.

Strava pro děti je připravována podle vyhlášky č. 107/2005 Sb.o školním stravování.

Naší povinností je dodržovat „SPOTŘEBNÍ KOŠ“. Je to norma, která nám ukládá spotřebu určených potravin na den a dítě.

Po celý den je dětem zajištěn pitný režim, děti mají k dispozici čaje s různými příchutěmi, jsou s medem, citronem, džusy s různými příchutěmi, voda.

Výdej stravy

MŠ KAMECHY Říčanská 18: v době od 11.30 – 11.45 hod. v kuchyňce zelené třídy v přízemí.

U vchodu prosím zvoňte na „KUCHYŇ“ nebo „SBOROVNU“

MŠ KAMECHY Kavčí 3: v době od 11.30 – 12.00 hod.

Dotovaná strava se vydává do čistých jídlonosičů pouze první den nepřítomnosti dítěte v mateřské škole a je určena k okamžité spotřebě.

Objednávky stravy /odhlášení,přihlášení/ jsou nejpozději pracovní den předem, do 13.hod.

Objednávat můžete sms zprávou 720965003, e-mailem: sj.kamechy@seznam.cz nebo na www.strava.cz.

Přihlásit nebo odhlásit lze pouze celý den. Na www.strava.cz to provedete přihlášením nebo odhlášením oběda. Tzn. ŽE ODŠKRTNETE POUZE OBĚD a po stažení dat z internetu do počítače školní jídelny proběhne odhlášení celého dne. Stažení dat poznáte podle doručené zprávy ve Vaší e-mailové schránce. Zprávy jsou generovány automaticky programem. Při dalším přihlášení už uvidíte odhlášení celého dne. Stažení dat probíhá pouze v pracovní dny.

Důležitá upozornění

• Rodič dítěte si před vyplněním přihlášky pro komunikaci po internetu vyzvedne přihlašovací údaje v kanceláři školní jídelny Říčanská 18
  • Při prvním přihlášení do systému komunikace vyplní rodič v nastavení všechny požadované údaje (včetně e-mailové adresy)
  • Rodič se zavazuje držet dohodnuté heslo v tajnosti