Co potřebuje Vaše dítě v MŠ

Domácí obuv

Dejte dítěti pohodlnou domácí obuv, kterou si dokáže nazoutI zapnout samo, a která se nevyzouvá. Nejsou vhodné nazouváčky ani pantoflíčky PODEPIŠTE!

Obuv a oblečení na pobyt venku

Na pobyt venku dejte dětem starší oblečení, tenisky nebo v létě sandálky, v chladnějším počasí teplou nepromokavou obuv. Dbejte na pokrývky hlavy v létě i v zimě.

Oblečení dětí ve školce

Děti se při své hře nejlépe cítí v pohodlném oblečení (tepláčky, trička, zástěrky nebo šatičky). PODEPIŠTE!

Pláštěnku

Pro účely přesunu v případě plánovaného programu mimo MŠ. PODEPIŠTE!

Oblečení na odpočinek

pyžamko, případně i spací ponožky. PODEPIŠTE!

Maminko, rukavičky neztratíme, pokud budou připevněné na gumě k bundičce a provlečené rukávem.
VŠECHNY VĚCI MUSÍ BÝT OZNAČENÉ I OBUV MUSÍ BÝT PODEPSANÁ!

Svým dětem pomůžete, když jim dáte takové oblečení, které si z větší části zvládnou obléknout samostatně a zároveň nebudou mít strach se ušpinit. Pro svou jistotu i jistotu svých dětí, dejte do igelitové tašky náhradní oblečení (tepláčky, punčošky, tričko, spodní prádlo, ponožky). Nehoda se může stát každému.