Výskyt - Covid-19

21. říjen 2020

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že dne 21.10.2020 bylo potvrzeno infekční onemocnění COVID-19 u pedagoga mateřské školy, Krajská hygienická stanice JmK v Brně nařizuje karanténní opatření pro tyto třídy 6. třída Čmeláččci, 7. třídu Želvičky a 8. třídu Sovičky. 

Rozhodnutí KHS JmK ke stažení zde:  priloha_834416421_0_ROZHODNUTI_uzavreni_MS_Kamechy_Ricanska.pdf

Karanténa je nastavená zpětně  od 20.10.2020 do odvolání. Nástup do mateřské školy bude v upřesněn. Pokud by došlo k jakékoliv změně, budou rodiče  kontaktováni prostřednictvím informačního systému Edookit. 

Pokud by se u dětí projevily nějaké příznaky (rýma, kašel, teplota, průjem, atd.), musí rodič ihned kontaktovat dětského lékaře. Doma musí dodržovat karanténní opatření.


vzhledem k tomu, že dne 15.10.2020 bylo potvrzeno infekční onemocnění COVID-19 u jednoho pedagoga třídy Světlušky, Krajská hygienická stanice JmK v Brně nařizuje karanténní opatření pro tuto třídu.

Rozhodnutí KHS JmK ke stažení zde: priloha_832116888_0_ROZHODNUTI_uzavreni_MS_Kamechy.pdf


Karanténa je nastavená zpětně  od 13.10.2020. Karanténa třídy 3. Světlušky se prodlužuje na dobu neurčitou. 

Nástup do mateřské školy bude v upřesněn. Pokud by došlo k jakékoliv změně, budou rodiče  kontaktováni prostřednictvím informačního systému Edookit. 

Pokud by se u dětí projevily nějaké příznaky (rýma, kašel, teplota, průjem, atd.), musí rodič ihned kontaktovat dětského lékaře. Doma musí dodržovat karanténní opatření.viz. Leták karanténa ke stažení zde: 

Leták karanténa

Zpět na úvod